Firma Usługowo-Sprzątająca Gloss
Get Adobe Flash player
Witamy!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Usługowo – Sprzątającą „GLOSS“. Działamy na rynku od 15 lat, terenem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Świadczymy pełen zakres usług profesjonalnego utrzymania porządku w biurze, domu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów Biznesowych jak również Klientów Indywidualnych chcących mieć wykonaną usługę sprzątania powierzchni biurowych, lokali handlowych oraz powierzchni użyteczności publicznej, porządku w mieszkaniu, domu, apartamencie, posesji i garażu.

Wachlarz naszych usług jest imponujący, zaczynając od prostego sprzątania do doczyszczenia po remoncie lub budowie.

 Więcej

SPRZĄTANIE BIUR

Firma Gloss specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu różnego rodzaju biur. Czyste biuro to wizytówka firmy, a zadbana przestrzeń to zadowolenie Klienta.

Środki przez nas stosowane są ekologiczne i nieszkodliwe dla środowiska.Na życzenie Klienta zapewniamy środki higieniczne i czystościowe takie jak: papier toaletowy, ręczniki do rąk, mydło, worki na odpady, różnego rodzaju odświerzacze powietrza, kostki do zmywarki, płyny do naczyń, etc.

Więcej

ODŚNIEŻANIE

W czasie opadów śniegu pracownicy dbają o bezpieczeństwo Klientów. Pracę wykonujemy lekkim i ciężkim sprzętem specjalistycznym. Świadczymy usługi z zakresu:

– odśnieżanie ciągów  komunikacyjnych, terenów zewnętrznych przylegających do budynków, posesji, podjazdów do garaży

-usuwanie gołoledzi, sopli

-posypywanie piachem drogowym

Więcej

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW

Jeżeli chcesz się poczuć komfortowo w domu, mieszkaniu, apartamencie pracownicy firmy Gloss wykonają usługę rzetelnie i profesjonalnie.

Oferujemy Państwu sprzątanie przed świętami, po wyprowadzeniu lokatora, po imprezech lub po pracach remontowo- budowlanych.

Wykonujemy sprzątanie jednorazowo lub regularnie      – pani sprzątająca.

Więcej

serwis dzienny

Chcąc utrzymać powierzchnie w stanie, który wskazywałby na świeżość i nie zdradzałby ilości użytkowników, pracownicy zatrudnieni przy obsłudze serwisu dziennego odpowiedzialni są za bieżące usuwanie jakichkolwiek śladów częstej używalności. Mając na względzie spełnienie tych wymagań wykonujemy takie czynności jak:  opróżnianie koszy na odpady, usuwanie na bieżąco zabrudzeń z drzwi i powierzchni szklanych, wind, dozór toalet (uzupełnianie papieru toaletowego, ręczników do rąk oraz mydła), bieżące utrzymywanie czystości w biurze, recepcji, kuchenkach, toaletach.

Więcej

 

 

PRANIE WYKŁADZIN I DYWANÓW

Pranie wykonujemy profesjonalnym sprzętem takich firm jak: TASKI, KÄRCHER. Usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy w stanie uprać każdy rodzaj wykładzin i dywanów, a także zajmujemy się praniem i czyszczeniem tapicerki meblowej, verticali.

 1. Metoda ekstrakcyjna.

Proces prania, polega na spryskaniu, pod ciśnieniem, środkiem piorącym wykładziny lub dywanu przy jednoczesnym odessaniu wody z zabrudzeniami. Brud jest rozpuszczany i usuwany za pomocą dyszy maszyny piorącej. Metoda ta wiąże się z silnym przemoczeniem, dlatego jest stosowana dość rzadko na bardzo mocno zabrudzone powierzchnie.

 2. Metoda szamponowania suchą pianą

Proces prania wykonuje się maszyną jednotarczową z użyciem szczotki z wytwornicą piany, do którego wlewa się silnie pieniący szampon piorąco – krystalizujący. Piana z wytwornicy jest podawana na szczotkę i brud z wykładziny jest rozpuszczany i przechodzi do roztworu szamponu. Podczas schnięcia cząstki szamponu krystalizują się wraz z uwięzionym w nich brudem, który następnie jest usuwany przez odkurzanie. Metoda ta jest najczęściej stosowana gdyż zaletą jest duża skuteczność, przy znacznie mniejszych kosztach niż przy użyciu metod czyszczenia ekstrakcyjnego.

prace dodatkowe

- Mycie okien wewnątrz i na zewnątrz

- Mycie okien po remontach budowlanych

- Mycie elewacji

- Czyszczenie (pranie) mebli tapicerowanych (krzesła, fotele)

- Czyszczenie (pranie) mebli tapicerowanych (sofy, kanapy) - Pranie wykładziny

-Mycie opraw oświetleniowych - Pranie werticali

- Opieka na roślinami wewnątrz - Sprzątanie terenów zewnętrznych

- Pielęgnacja terenów zielonych 

– Koszenie trawy, dosiewki traw, podlewanie, nawożenie, opryski na szkodniki, odchwaszczanie, przycinka drzew i krzewów, dosadzanie roślin

- Usuwanie graffiti

- Krystalizacja i polimeryzacja marmurów i granitów

- Szliwowanie marmurów i granitów

- Odśnieżanie terenów zewnętrznych

Ekologia

Środki chemiczne które używamy do codziennego sprzątania na obiektach są oznakowane znakiem ECOLABEL.

kontakt


F.U.S. GLOSS

ul. Odkryta 44 L/15

03-140 Warszawa

tel./fax: ( 22) 889 72 74 (22) 889-74-04 

601-555-686


 Więcej